مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 52 اقتصاد: قابلیت و مهارت های بازاریابی و منابع ارزش مشتری در بازارهای کسب و کار 

چکیده: این مقدمه به موضوع خاص در مورد مفهوم قابلیت های بازاریابی در روابط خریدار و فروشنده و نقشی که این قابلیت ها در ایجاد ارزش برای مشتری بازی می کنند، می پردازد. کار موجود بر  روی نقش مهارت ها در بازاریابی صنعتی دارای دو کانون اصلی است. اولین، رویکرد قدیمی با ورودی هایی به فرآیندهای سازمانی سروکار دارد و در پی این است که چطور قابلیت های بازاریابی مانند مدیریت ارتباط با مشتری، طراحی کانال و غیره منجر به بازده مالی برتر می شوند. دوم، رویکرد در حال ظهور بر بازاریابی قابلیت ها به عنوان یک منبع برای ارزش مشتری تمرکز می کند. این مقاله از دیدگاه بخش عرضه و تقاضا برای توجه به این دو رویکرد استفاده می کند و نمادشناسی متشکل از چهار استراتژی ایجاد ارزش مجزا را پیشنهاد می دهد. ادبیات اخیر مورد بحث قرار گرفته و مفاهیم برای پیشبرد استفاده از تفکر مبتنی بر منابع در بازاریابی صنعتی ارائه شده است.

کلیدواژه ها: قابلیت، پتانسیل ایجاد ارزش عرضه کننده، ارزش مشتری، دارایی های مبتنی بر بازار، دیدگاه مبتنی بر منابع، بازاریابی مبتنی بر قابلیت

1. منشا این موضوع خاص کجاست: تاریخ یک جریان پژوهشی
ایده برای این موضوع خاص از عمل می آید و از تجربه مرکز تحقیقات دانشگاه بوکونی در بازارها و صنایع (Cermes) در پروژه های مربوط به نمایشگاه های بین المللی و سایر رویدادهای ارتباطات "زنده" پرورش می یابد. با انجام پژوهش ارتباطی با شرکت ها، ما به طور فزاینده یک پدیده را دیدیم که به نحوی نمی تواند برای استفاده از چارچوب های نظری تثبیت شده به شمار رود. 
در ارتباطات بازاریابی برای بازار کسب و کار، تمرکز بر محتوای ارتباطی بر منابع بالادست و مهارت هایی که عرضه کنندگان به مشتریان عرضه کرده اند به جای محصولاتی که باید فروخته شوند بسیار معمول است. به عنوان مثال، به جای تمرکز بر روی محصولات جدید، غرفه داران در نمایشگاه کالاهای سرمایه تمایل دارند در غرفه های  کارکنان فنی بخش توسعه و تحقیقات و نمونه های اولیه ساخته شده برای تخصص های مشتری حضور یابند. نمایشگاه های تجاری که نخ را نمایش می دهند نمایشگاه های مد و مجموعه لباس ها برای فصل آینده را (محصولات آینده ی مشتریان خود) به جای توپ پنبه یا پشم که باید به فروش رسد ارائه می دهند. 


قیمت ترجمه فارسی: 10000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو