مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 33 اقتصاد: مراحل پیاده سازی BPR (مهندسی مجدد فرایند تجاری): تجزیه و تحلیل فاکتورهای کلیدی موفقیت و ناکامی

کلیدواژه: BPR، پیاده سازی، مدیریت فرایند، موفقیت

چکیده
 این مقاله دیدگاه کلی را در مورد مراحل پیاده سازی مهندسی مجدد فرایند تجاری (BPR) نشان می دهد. این مقاله به بررسی تحقیقات مرتبط به فاکتورهای قوی و ضعیف که منجر به موفقیت و ناکامی پیاده سازی مهندسی مجدد فرایند تجاری (BPR) می شود، دسته بندی این فاکتورها به زیرشاخه ها پرداخته، و عوامل کلیدی موفقیت و ناکامی را مشخص می کند. در نهایت این مقاله توضیح می دهد که چگونه این فاکتورها مراحل پیاده سازی BPR را تحت تاثیر قرار می دهند. 

مقدمه
پس از انتشار مفاهیم بنیادین BPR (مهندسی مجدد فرایند تجاری) توسط هامر (1990) و داونپورت و شورت (1990)، بسیاری از سازمان ها به گزارش مزایای قابل توجه حاصل شده از پیاده سازی موفقیت امیز BPR پرداخته اند. مشخص شده است که شرکت هایی همچون فورد موتور، CIGNA، و Wal-Mart همگی BPR را بطور موفقیت آمیزی پیاده سازی کره اند. 
به هر حال با وجود رشد قابل توجه مفهوم  BPR، اما، تمام سازمان هایی که پروژه های BPR را آغاز کرده امد، به نتایج مورد نظرشان دست نیافته اند. هامر و چامپی (1993) تخمین زده اند که  بیش از 70 درصد ان ها نتایج قابل توجهی را که دنبالش بوده اند به دست نیاورده اند. با وجود اینکه BPR مکرارا در بالای فهرست موضوعات مدیریتی بوده است، بررسی سالانه سیستم های اطلاعاتی مهم به بازتاب ناتوانی مدیران اجرایی را در بکارگیری مناسب یا کسب مزایا از BPR پرداخته است. این ترکیب نتایج مسئله پیاده سازی BPR را بسیار مهم کرده است. BPR دارای پتانسیل های بالایی برای افزایش بازدهی از طریق کاهش هزینه و زمان پردازش، بهبود کیفیت، و رضایت بیشتر مشتری می باشد، اما آن اغلب نیازمند تغییرات سازمانی بنیادینی می باشد. در نتیجه، مراحل پیاده سازی پیچیده بوده،  نیازمند بررسی در برابر چندین فاکتور موفقیت/ ناکامی به منظور اطمینان از پیاده سازی موفق، و همچنین جلوگیری از خطرات پیاده سازی می باشد. 

قیمت ترجمه فارسی: 15000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو