مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 23 اقتصاد: سرمایه گذاری مخاطره آمیز شرکتی و میزان ریسک پذیری و سوددهی در شرکت های سهامی

 چکیده
این مقاله در مورد سرمایه گذاری مخاطره آمیزدرامور صنفی  با بررسی مدیریت این گونه سرمایه گذاری ها از نقطه نظر شرکت های سرمایه گذار می باشد. تمرکز ما در رابطه با سبک و سنگین کردن  روابط متقابل اجتماعی و رابطه امن و تاثیر این دو امر بر روی نتایج مورد نظر در رابطه با ریسک پذیری و سود می باشد.این مدل با استفاده از اطلاعاتی که از CEO امریکا جمع آوری شده است مورد بررسی قرار گرفته است. شرکت هایی که بر مبنای تکنولوژی جدید کار می کنند از این نوع سرمایه گذاری ها استفاده می کنند. تکمیل بین شرکت های مورد نظر و سرمایه گذاران آن به طور مثبتی مربوط به سطح روابط متقابل اجتماعی و به طور منفی مربوط به استفاده انواع مختلفی از روابط حفاظتی توسط شرکت هایی که در آن ها سرمایه گذاری می شود می باشد. استفاده از این حفاظها علاوه براین به طور منفی مربوط به ریسک روابط و روابط متقابل اجتماعی دارد.  روابط اجتماعی به طرز مثبتی مربوط به تشخیص نوع سود می باشد. این یافته ها آن توازنی را که  شرکت ها می بایست بین آزادی و حفاظت از خود به وجود آورند مشخص می کند. موارد دیگری نیز در مورد تحقیقات آینده و فعالیت های حال نیز مورد بحث قرار می گیرد.
سرمایه گذاری ریسکی درامور صنفی می تواند موجب حمایت های متفاوت و گسترده تری  برای شرکت ها در مقایسه با سرمایه گذاری های مستقل تر شود. به هر حال سرمایه گذاران شرکت ها به طور معمول دارای منافع مستقیم تجاری در آن حوزه ای که آن شرکت فعالیت می کنند دارند روابط بین شرکت هخای تازه کار با سرمایه گذاری ریسکی موجب ارزیابی بین دست به ریسک زدن و حمایت از منافع خود می شود.

قیمت ترجمه فارسی: 12000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو