مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 20 اقتصاد: رویکردی در ارتباط با معماری خط تولید سرویسگرا 

چکیده
معماری سرویسگرا (SOA) به عنوان یک رویکرد نو ظهوری به منظور توسعه کاربردهای مورد نظر به عنوان یک مجموعه مستقل و سرویس اقتصاد محور می باشد. معماری سرویسگرا (SOA) کمکی به حل مشکلات ادغام و قابلیت همکاری کرده و فناوری اطلاعات بهتر و مسیرهای تجاری را ایجاد کرده و انعطاف پذیری بیشتری به شرکت ها می دهد. به هر حال معماری سرویسگرا (SOA) حمایتی را بر مبنای ساخت براساس سفارش و کاربردهای برنامه ریزی شده سیستماتیک برای توسعه برنامه های کاربردی که متناسب با نیاز فردی مشتریان باشد ایجاد نمی کند. در این مقاله ما روش هایی را مطرح می کنیم که در آن برنامه های کاربردی معماری سرویسگرا (SOA) , به عنوان یک خط تولید نرم افزار ایجاد می گردند.از این رو عبارت خط تولید سرویسگرا برای برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد که دارای بخش های مشترک بوده و از نظر روش های قابل تعریف و منظم ، مورد استفاده قرار می گیرند. در چنین شرایطی , ساخت بر مبنای سفارش و کاربرد طرح های سیستماتیک از طریق تغییرات مدیریتی و استفاده از 2 مدل چرخه عمر همان طور که در مهندسی خطوط تولید نرم افزار وجود دارد ، حاصل می گردند : که شامل سرمایه اصلی و بهبود تولیدات می باشند. در پایان ما با توجه به بررسی موردی اولیه در حیطه کنفرانس مدیریتی ، که به توصیف مراحل روش های ما می پردازد , نتیجه گیری را انجام می دهیم.

1- مقدمه:
در ایجاد یک نرم افزار , نیازی مبرمی در ارتباط با کاهش هزینه , کار و زمان در بازار تولید نرم افزار وجود دارد. این امر حائز اهمیت می باشد تا سیستم های انعطاف پذیری را ایجاد کنیم تا با تغییرات بازاری به سرعت وفق یابند.علاوه بر این ، تکنولوژی های مختلف زیادی در حال ظهور می باشند و شرکت ها نیاز دارند تا سرمایه گذاری ها در بخش نرم افزاری خود را با این تکنولوژی های جدید ادغام کنند. به هر حال پیچیدگی ها و اندازه سیستم ها در حال افزایش بوده و تولیدات می بایست متناسب با نیاز مشتریان و بخش های بازار باشند.
در چنین شرایطی SOA ( معماری سرویس گرا) به عنوان یک رویکرد نوظهور برای حل مسئله ادغام و قابلیت همکاری با بخش های دیگر ، تطبیق فناوری اطلاعات و اهداف تجاری ، و افزایش انعطاف پذیری تجاری می باشد.

قیمت ترجمه فارسی: 10000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
» دعوت به همکاری و استخدام ( جمعه 14 اسفند 1394 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو