مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 2 اقتصاد: اطلاعات نامتقارن و ناهمگن در درک ریسک های مربوط به بیمه
توضیحاتی در مورد این پیچیدگی ها

چکیده
مدل های رقابتی مربوط به اطلاعات نامتقارن به پیش بینی روابط مثبت بین پوششها و ریسک ها می پردازد. در مقایسه، اکثر بررسی های تجربی اخیر ارتباطات صفر و منفی را در این زمینه یافته است.این مقاله با معرفی ناهمگنی در درک ریسک ها در برابر مدل های رقابتی اطلاعات نامتقارن ،توضیحاتی را برای چنین پیچیدگی هایی می دهد. اگر خوش بیننی مانع تلاش های پیشگیرانه شود، تعادل جداگانه ای وجود خواهد داشت که  الگوهای تجربی مشخصی را نشان می دهد. همچنین این موارد نشان داده شده است که ارتباط صفر متناسب با موانع اطلاعاتی برای تجارت در بازار بیمه باشد. پیش بینی مدل مان این امکان را به ما می دهد تا از نظر تجربی این موارد را از مدل های مربوط به اطلاعات نامتقارن تشخیص دهیم.

کلیدواژه: اطلاعات نامتقارن، بیمه، درک ریسک


مقدمه
بیشتر اطلاعات اخیر تجربی در بازار بیمه تمرکزش را بر روی روابط بین پوشش چنین قراردادهایی و ریسک های مربوط به خریداران گذشته قرار داده است. نتایج در این مورد ترکیب شده است. فنگ , کین و سیلورمن ارتباطات منفی زیادی را در بازارهای بیمه آمریکا یافته اند. دی مزا و وب دلایل اتفاقی را برای چنین روابط منفی در بازارهای بیمه کارت های اعتباری یافته اند. مطالعات کالی و فیلیپسون در مورد قراردادهای مربوط به بیمه زندگی روابط منفی را نشان می دهد که به هر حال از نظر آماری دارای اهمیت نمی باشد. آن ها همچنین گزارش داده اند که حق بیمه حتی در بالاترین کمیت مربوط به آن مربوط به پوشش هایی نیز می گردند. این یافته ها همچنین فقدان فشارهای نسبی را در مورد بیمه زندگی نشان می دهد. چیاپوری و سالانی روابط منفی غیر آماری مهمی را در رابطه با بازار مربوط به بیمه اتوموبیل یافته اند.اخیرا فینکلستین و مک گری به تجزیه و تحلیل بازار های بیمه ای بلند مدت پرداخته و هیچ مدرکی در مورد دلایل مثبت بین پوشش بیمه ای و کاربردهای های مربوط به آن نیافته اند. به هر حال آن ها یک روابط مثبتی را بین ریسک های مورد نظر و پوشش های مربوط به آن یافته اند.

قیمت ترجمه فارسی: 12000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو