مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 18 اقتصاد: رضایت از بهبود خدمات :عدالت محوری و واکنش های عاطفی.

چکیده
این مطالعات به بررسی روابط بین عدالت محوری , هیجانات , و رضایت در طی بهبود خدمات می پردازد.این بررسی ها مدلی را مطرح می کند که به تجزیه و تحلیل تاثیر مستقیم عدالت بر روی رضایت و تاثیر غیر مستقیم این فرایند در ارتباط با هیجانات موجود می پردازد.مطالعات که به بررسی درک مصرف کننده از موقعیت هایشان برای نمونه در بخش های مربوط به ارتباطات تلفنی این مدل را مورد بررسی قرار می دهد.این مقاله به بررسی تاثیر روابط ابعاد مربوط به عدالت محوری بر روی رضایت و هیجانات ایجاد شده می پردازد.نتایج نشان می دهد که هر سه بعد عدالت محوری , با توجه به اینکه عدالت محوری نشان دهنده تاثیرات بلقوه و همچنین تنها بعد موثر بر روی این هیجانات می باشند , میزان رضایت را تحت تاثیر قرار می دهند. نتایج نشان می دهد که هیجانات منفی می تواند به عنوان واسطه ای در مورد تاثیرات عدالت محوری بر روی رضایت باشد.

1. مقدمه :
فاکتورهایی که خارج از کنترل سازمان ها می باشد تولید و تحویل خدمات را تحت تاثیر قرار می دهد.بسیاری از خدمات بر مبنای افراد می باشند که نیازمند روابط متقابل متنوعی با مصرف کننده و هماهنگی بین خدمات دهنده های مختلف دارد.بنابراین کیفیت تحویل خدمات بستگی به وضعیت و رفتار کارکنان , انتظارات مصرف کننده , و رفتار مصرف کنندگان دیگر نیز دارد. علاوه بر این تولید و مصرف بسیاری از خدمات که در زمان یکسان واقع می شود به این معنی می باشد که که هیچ نظارتی در ارتباط با تحویل خدمات وجود ندارد. اگرچه شرکت های خدمات دهنده تلاش می کنند تا سطح کیفیتی بالایی در فعالیت هایشان داشته باشند آن ها قادر نخواهند بود تا به طور کل موانع را طی تحویل خدمات از بین برند. حتی سازمان های مشتری محوری که دارای برنامه هایی با کیفیت بالا می باشند قادر به از بین بردن تمام موانع مربوط به ارائه خدمات نمی باشند. Sr در شرکت ها به معنی لحظاتی می باشد که برای رضایت مشتریان و قوی کردن روابط با آن ها دارای اهمیت می باشد. 

قیمت ترجمه فارسی: 10000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو