مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 17 اقتصاد: راه حل های توافقی در شرایط ورشگستگی با مد نظر قرار دادن منابع موجود

چکیده 
این مقاله در ارتباط با  شرایط ورشکستگی می باشد که علاوه بر مطالبات، نقطه مبنا معین منابع بیرونی برای تخصیص دارایی، مد نظر قرار می گیرد. ما به معرفی و تجزیه و تحلیل دو راه حل توافقی پرداخته و نشان می دهیم که آن ها منطبق با مقادیر r  با توجه شرایط مورد قبول اتحادیه اصناف می باشند. برای مثال ما این راه حل های مورد نظرمان را برای شرایط واقعی یعنی اختصاص پول به دانشگاه ها با توجه به واحدهای مربوطه بکار می بریم. 

1. مقدمه
مشکلات مربوط به ورشکستگی در ابتدا توسط اونیل (1982) معرفی شد و متعاقبا در چندین شرایط مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. در شرایط ورشکستگی، می بایست مقدار پول معین ( دارایی ) در بین مجموعه ای از عاملان (کارگذاران) تقسیم کنیم، که هر کدام از آن ها دارای حقی در ارتباط با دارایی می باشند. کل مقدار مطالبه شده معمولا فراتر از دارایی موجود بوده، بنابراین تمام ادعاهای افراد عامل (کارگذار) نمی تواند به طور کامل برآورده گردد. 
در بعضی از شرایط، مطالبات این افراد، بر مبنای کمیت (منابع موجود) مربوط به تعیین چگونگی تقسیم این دارایی نمی باشد. 
پولیدو و همکارانش (2002) به تجزیه و تحلیل مشکلات تقسیم این مبالغ پولی با توجه به دوره های مختلف پرداختند که در دانشگاه میگوئل هرناندز در الش اسپانیا مطرح شده است. هر دوره دارای شرایطی می باشد، که به چندین روش نیازهای مالی این دوره ها بازتاب می یابد. این نیازها توسط مجموعه ای از قوانین ثابت تعیین شده و برای کسانی که مشمول این شرایط می باشند قابل بازبینی می است. علاوه بر چنین مطالباتی، منطقه والنسیا (منطقه کاتالان) مجموعه ای از قوانین  مختص به خود را ایجاد کرده تا نشان دهد در هر دوره چه چیزی می بایست مد نظر قرار گیرد، بدون اینکه مشخص کند چه مقدار پول موجود می باشد. این موارد اختصاص داده شده به عنوان نقطه مبنای بیرونی برای مشخص کردن تقسیم عادلانه دارایی مد نظر قرار می گیرد. 

قیمت ترجمه فارسی: 10000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو