مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 15 اقتصاد: ثبات نسبی و عملکرد رابطه ای در زنجیره عرضه

چکیده
با مد نظر قرار دادن نظریات تبادلات اجتماعی و وابستگی هدف، این مقاله به بررسی سابقه ثبات نسبی در پیوستگی زنجیره عرضه پرداخته به صورتی که تثبیت عملکرد رابطه ای را در زنجیره عرضه در زمینه شرکت های تولید کننده تحت تاثیر قرار می دهد. نتایج نشان می دهد که تعهدات رابطه ای و اعتماد فروشندگان دارای تاثیر مثبتی بر روی تثبیت نسبی پیوستگی زنجیره عرضه می باشد، که به این ترتیب تاثیر مثبتی بر روی عملکرد رابطه ای دارد. این نتایج دارای کاربردهای مهمی برای پژوهشگرانی که به بررسی کارایی پیوستگی زنجیره عرضه و همچنین بهبود عملکرد رابطه ای در زنجیره عرضه می پردازند، می باشد. 

کلیدواژه: پیوستگی زنجیره عرضه، سرمایه رابطه ای، تعهد رابطه ای، ارتباط فروشنده- خریدار 

مقدمه :
در دهه های گذشته اتحاد های مربوط به شرکت تعاونی باعث افزایش علاقه محققان در زمینه فعالیت های مربوط به مدیریت شده است. در زمینه های رقابتی  این اتحادها شامل مزایایی شامل  توانا ساختن آن ها به منظور بالا بردن رابطه همکاری , حل کردن اختلافات مربوط به رقابت , 1- بدست آوردن مزایای آموزش بیشتر 2-بهبود دادن تولیدات ابداعی 3- غلبه بر مشکلات و ناکارآمدی های مربوط به بازار 4- و در بعضی از شرکت ها بالا بردن مهارت های فنی می شود. 5- در بالاترین سطح مزایای مربوط به اتحاد توجه به ارتباط بین فروشنده و خریدار می باشد.مدیریت های مربوط به ایجاد ارتباط نزدیک تر و همکاری های بیشتر به طور کلی شامل ایجاد پتانسیل های بیشتر برای موفقیت در زمینه همکاری ها می باشد. 6- ارتباط قوی بین فروشتده و خریدار  نیاز به ایجاد یک روابط پایدارتری به سبب ایجاد مزایای بلند مدت تر می باشد. کامل کردن روابط بین فروشنده و خریدار منجر به استقلال نتایج در مورد این ارتباطات خواهد شد.7- ثبات منطقی نیاز به تمایل شرکت ها برای قربانی کردن اثرات کوتاه مدت به منظور دستیابی به رابطه های بلند مدت تری که دارای امنیت بیشتر و فابل اعتماد ترمی باشد دارد.8- شرکت هایی که ارتباط قوی تری را با فروشنده های خود دارند به صورت بهتری می توانند منافع و اهداف خود را با فروشنده ها تطبیق دهند.9-  خریداران و فروشنده ها ی شرکت ها در زنجیره های تعمیم تمایل بیشتری  برای اتکا کردن روی همکاری ها برای بقای بیشتر خود در این بازار های نامطمئن از خود نشان می دهند که مشخصه این بازارها کهنه شدن سریع تولیدات و ایجادکردن نیاز های مطابق با میل مشتری می باشد.

قیمت ترجمه فارسی: 10000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو